Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Podání vysvětlení klienta ENWOX ENERGY ve vztahu k ENERTIG TECHNOLOGIE

Publikováno: Kategorie: NovinkyŠtítky: , ,
Podání vysvětlení jednoho z řad poškozených klientů, který souhlasí a zároveň i vyzývá všechny dotčené subjekty k tomu, aby se k tomuto Podání přidali, pod uvedeným číslem jednacím. Násobená síla v tomto případě může vést ke zdárnému konci, čímž by mělo být ukončení většinou neplatných smluv se společností ENERTIG TECHNOLOGIE, na základě smyšleného postoupení.Konec Enwox energyCelé podání vysvětlení si můžete přečíst v přiloženém souboru. Pro kompletnost uvádíme jen číslo jednací, KRPJ-105643-1/ČJ-2017-161419. V případě, že zvažujete stejný postup, dejte nám vědět. Pomůžeme vám.

>> Podání vysvětlení PČR - přesunuto <<

Jak je z dokumentu patrné, nejedná se o podání ze včerejšího dne, dokud jsme neměli výsledek, nechtěli jsme vás o něm informovat. Tento týden však pan Švestka obdržel návrh dohody od ENERTIG TECHNOLOGIE. Veřejně tedy vyzývá k připojení se k jeho postupu.

Návrh dohody obsahuje i požadavek na uznání postoupení smlouvy od ENWOX ENERGY k ENERTIG TECHNOLOGIE. Takové uznání by mohlo vytvořit precedent, zřejmě proto je tím dohoda podmíněná. Uznání pan Švestka odmítl a čeká na novou verzi dohody.

Pokud podáváte podobné trestní oznámení, určovací žalobu nebo podnikáte jiné kroky a hodila by se vám podobná skupinová podpora, rádi se o vás zmíníme. Včera byla podána další žaloba proti ENWOX ENERGY o dalším vývoji vás budeme informovat.

Dodáváme, že za tento postup neneseme žádnou odpovědnost a neručíme za případné škody způsobené souvislostmi s tímto postupem.

Aktualizováno 13.11.2017:

V tuto chvíli víme o dalších17 trestních oznámeních. Budeme se snažit vám zajistit seznam čísel jednacích. Pro další komunikaci jsme založili skupinu na FB. (Chápeme, že ne všichni mají FB) I dál vás budeme informovat na webu. Pokud chcete o všem vědět jako první, sledujte nás na FB zde a zde.

errorDalší příspěvky ze stejné kategorie


error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!