Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Společnost One Energy & One Mobile a.s. pozbyla možnost dodávat elektřinu a plyn

Publikováno: Kategorie: Informace o změně dodavatele, NovinkyŠtítky: , , , , , , ,
Jste li zákazníkem One Energy & One Mobile a.s. je pravděpodobné, že se brzy objevíte na dodávkách vašeho dodavatele poslední instance. Pokud jste v mezidobí podepsali smlouvu s jiným dodavatelem, může si vás přihlásit přednostně do 25.3. a tak se dodavatele poslední instance vyhnete. Více přímo v článku nebo na stránkách ERÚ.Během dneška nám psali první vyděšení zákazníci, kteří se bojí aby nepřišli o sovou dodávku plynu nebo elektřiny. Dobrá zpráva na začátek:

Nikomu ze zákazníku One Energy & One Mobile a.s. aktuálně nehrozí přerušení dodávek!

Zákazníci, kteří čekali na ukončení své smlouvy s One Energy, aby mohli přejít k jinému dodavateli jsou v tuto chvíli nejspíše kontaktování svým novým dodavatelem, který tak může zahájit dodávku dříve. Pravděpodobně tak učiní do 25.3.2018. I tito zákazníci však mohou svoji volbu změnit a přejít k někomu jinému, jejich lhůta je však kratší a to pouze 15 dní po zahájení dodávek novým dodavatelem. Vzor výpovědi naleznete na našich stránkách (Výpověď smlouvy podle § 11a odst. 3 energetického zákona)

Zákazníci, kteří neměli změnu dodavatele v plánu, přejdou pod dodávky dodavatele poslední instance(DPI). I to je super zpráva! Nikomu z nich následujících 6 měsíců nehrozí přerušení dodávek! 

Dejte si kávu a vyberte si nového dodavatele elektřiny nebo plynu!Elektřinu zdarma

Nyní máte 6 měsíců na porovnávání, zkoumání a podpis smlouvy s novým dodavatelem. Brzo vás bude kontaktovat DPI, který vám bude chtít nabídnout některou ze svých nabídek, ale věřte na trhu jsou lepší!

Pro zákazníky One Energy máme pecku !

Jste li zákazníkem One Energy, napište nám. Nabídneme vám elektřinu za super cenu s nízkým fixem. Přichystali jsme levnější ceník, protože víme, že dodávku zahájíte brzo. Dobře se nám tak vyjednávalo. Vyřešíte tak výběr ve lhůtě a administrativu zvládneme za vás. Nejrychlejším 100 z vás přihodíme úsporné svícení zdarma jako dárek.

Pokud si námi nejste jistí, zkuste prozkoumat naše reference nebo nás rovnou kontaktujte, chatu nebo emailem. Zákazníkům One Energy se věnuje přímo náš kolega Michal Moravec - michal.moravec@svitimestejne.cz tel. 774 04 06 41.

 

 

errorDalší příspěvky ze stejné kategorie


error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!