Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Přímotop Xiaomi, chytré topení co překvapí

Publikováno: Kategorie: NovinkyŠtítky: , , ,
Před časem jsme vás informovali o revolučním topení, které vydělává. (Tip na zimu: Elektrické topení, co topí zdarma.) Nyní pro vás máme další novinku, ta sice neumí těžit virtuální měny, zato není drahá a přesto lépe než její konkurence splní svoji funkci.Novinka patří do řady Xiaomi Smartmi a jde o druhou generaci chytrého topení. Xiaomi je u nás proslulé především jako výrobce mobilních telefonů, v zahraničí jde však o lídra v odvětví spotřební elektroniky jako celku. Doma tak můžete mít Xiaomi kartáček na zuby nebo třeba právě topení, které je k nerozeznání od tradičních českých radiátorů do zásuvky, který doma po koberci tahá na prodlužce vaše babička.HTB14H0Ph5QnBKNjSZFmq6AApVXa6[1]

WiFi v topení? Standardem chytré domácnosti

Chcete si zapnout topení 30 minut před tím než přejdete domů? Přes internet je to hračka. Topení má vlastní termostat, který udržuje teplotu v místnosti podle rozvrhu, který mu nastavíte. Výrobce pak nabízí i spoustu dalšího příslušenství, které umožňuje propojení do chytré domácnosti jako celku, teplo domova se tak bude řídit rozvrhem a vaším diářem.

Výkon topení je pak volitelný. Přepínat můžete mezi 1 000W a 2 000W. Topítko pak uspokojí i náročné uživatele.

Slitina, ze kterého je topidlo vyrobené, zajišťuje rychlé předání teploty do místnosti. Xiaomi také velmi propaguje nulovou hlučnost topení a kvalitní provedení, které zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu bez negativních dopadů na vlhkost vzduchu v místnosti.

ČR má smůlu objednávat lze ze zahraničí

V oficiálním obchodě zatím pořídit nelze. V zahraničních obchodech si jej však můžete koupit za cca 100 USD včetně poštovného a balného. (Cca 2 300,- Kč) Výhodnější cenu můžete získat díky tomuto našemu odkazu. Radiátor za 103 USD pak můžete rovnou objednat ZDE.

Aby topení elektřinou nepřekvapilo

Pokud dnes nevyužíváte některou z topných sazeb D45d nebo D57d, může vás topení elektřinou po zimě zaskočit. Cenu a správnost nastavení můžete prokonzultovat s námi. Rádi vám také sestavíme porovnání nákladů na vytápění. Kontaktujte nás nebo si s námi dohodněte nezávaznou schůzku a nechte se překvapit.
Další příspěvky ze stejné kategorie


error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!