Obchodní cena plynu od 1 596 Kč s DPH za 1 MWh. Obchodní cena elektřiny od 3 981 Kč s DPH za 1 MWh ve VT (sazba DO2d). Více na www.PorovnejEnergie.cz

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Přímotop Xiaomi, chytré topení co překvapí

Publikováno: Kategorie: NovinkyŠtítky: , , ,
Před časem jsme vás informovali o revolučním topení, které vydělává. (Tip na zimu: Elektrické topení, co topí zdarma.) Nyní pro vás máme další novinku, ta sice neumí těžit virtuální měny, zato není drahá a přesto lépe než její konkurence splní svoji funkci.Novinka patří do řady Xiaomi Smartmi a jde o druhou generaci chytrého topení. Xiaomi je u nás proslulé především jako výrobce mobilních telefonů, v zahraničí jde však o lídra v odvětví spotřební elektroniky jako celku. Doma tak můžete mít Xiaomi kartáček na zuby nebo třeba právě topení, které je k nerozeznání od tradičních českých radiátorů do zásuvky, který doma po koberci tahá na prodlužce vaše babička.HTB14H0Ph5QnBKNjSZFmq6AApVXa6[1]

WiFi v topení? Standardem chytré domácnosti

Chcete si zapnout topení 30 minut před tím než přejdete domů? Přes internet je to hračka. Topení má vlastní termostat, který udržuje teplotu v místnosti podle rozvrhu, který mu nastavíte. Výrobce pak nabízí i spoustu dalšího příslušenství, které umožňuje propojení do chytré domácnosti jako celku, teplo domova se tak bude řídit rozvrhem a vaším diářem.

Výkon topení je pak volitelný. Přepínat můžete mezi 1 000W a 2 000W. Topítko pak uspokojí i náročné uživatele.

Slitina, ze kterého je topidlo vyrobené, zajišťuje rychlé předání teploty do místnosti. Xiaomi také velmi propaguje nulovou hlučnost topení a kvalitní provedení, které zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu bez negativních dopadů na vlhkost vzduchu v místnosti.

ČR má smůlu objednávat lze ze zahraničí

V oficiálním obchodě zatím pořídit nelze. V zahraničních obchodech si jej však můžete koupit za cca 100 USD včetně poštovného a balného. (Cca 2 300,- Kč) Výhodnější cenu můžete získat díky tomuto našemu odkazu. Radiátor za 103 USD pak můžete rovnou objednat ZDE.

Aby topení elektřinou nepřekvapilo

Pokud dnes nevyužíváte některou z topných sazeb D45d nebo D57d, může vás topení elektřinou po zimě zaskočit. Cenu a správnost nastavení můžete prokonzultovat s námi. Rádi vám také sestavíme porovnání nákladů na vytápění. Kontaktujte nás nebo si s námi dohodněte nezávaznou schůzku a nechte se překvapit.
Další příspěvky ze stejné kategorie


error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!