Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Stalý plat vs. datový tarif - ELIMON a.s.

Publikováno: Kategorie: NovinkyŠtítky: , , ,
Již několikrát jsme se snažili získat od pracovníků ELIMON a.s. odpovědi na pár našich otázek. (Vždy zprostředkovaně, v zastoupení našich zákazníků.) Odpovědi se různí a tak i když neradi, položíme tyto otázky veřejně a na přímo. Pokud nám někdo odpoví, rádi odpovědi zveřejníme přímo a čitelně v tomto článku. Odpovídat můžete třeba na vaseodpoved@svitimestejne.cz.Datový tarif vs. měsíční paušál

Je samozřejmé, že zákazníkům je účtován měsíční plat. Vzhledem k tomu, že jak ENWOX tak ELIMON deklaroval zachování podmínek smlouvy předpokládáme, že měsíční paušál je stejný jako u dodávek společnosti ENWOX.Z jakého titulu je však zákazníkům účtován "Datový tarif" za 220,- měsíčně? K jakému zařízení? (Za předpokladu, že původní zařízení si účtuje jiná společnost)

Datový tarif ELIMON

Cena komodity

Jak ve společnosti přistupujete k výpočtu výsledné ceny komodity?Pokud zákazníkovi účtujete datový tarif, neměla by být cena opět ovlivněna hodinovým měřením?
Můžeme doložit smluvní dokumentaci, kde se na základě něčeho se jmenuje KOEFICIENT produktu snažíme zjistit cenu - ve vaší faktuře je pak 1248,-. Vědomi si toho, kolik elektřina stojí, částku nenapadáme ale chceme vědět jak k jejímu výpočtu došlo a jakou roli ve výpočtu hraje zmíněný koeficient. Chápeme, že ENWOX prodával nějaký hodinový produkt, jaký produkt však zákazníkům prodává ELIMON?

smlouva enwox

Regulátor

Z emailové komunikace, která byla hromadně odeslána vámi a společností ENWOX, jsme pochopili, že smlouvy byly postoupeny odděleně. Zařízení a náležitosti k zařízení byly postoupený jiným společnostem než dodávka komodit. Jaké je konkrétní vymezení poplatků, které bude účtovat ELIMON a těch které bude účtovat dodavatel zařízení? Z původní smluvní dokumentace to není jasně patrné ani dodavatel zařízení rozpad na jednotlivé položky neposkytnul.

Enertig dodavatel zařízení
Další příspěvky ze stejné kategorie