Elektřina pro domácnosti až o 15 % levněji. Více naleznete zde

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Dražší elektřina pro podnikatele. Zdražení oznámil E.ON i Bohemia Energy

Publikováno: Kategorie: NovinkyŠtítky: , ,
S účinností od 1.12.2018 oznamují zdražení hned dva dodavatelé. Shodně oznamují zdražení u některých podnikatelský ceníků E.ON a Bohemia Energy.Právě nyní se ukazují rozdíly mezi levnými a drahými dodavateli, jako první a plošně  začal zdražovat E.ON, o jeho změnách vás pravidelně informuje. Nyní se ovšem začínají objevovat další dodavatelé.

Zdražování elektřiny podnikatelé neutečou

Nový ceník PowerTrend s účinností od 1.12.2018

Nové ceny PowerTrendu s účinností od 1.12.2018

S účinností od 1.12. 2018 oznámil zdražení svým zákazníkům E.ON. Konkrétně tak oznámil zdražení podnikatelům s ceníkem PowerTrend. Další produktové řady podnikatelů se zatím nepotvrdily.

S účinností ke stejnému datu oznámila některým podnikatelům zdražení i Bohemia Energy. Konkrétní ceníky jsme zatím neznáme, dá se ovšem očekávat zdražení i ostatních dodavatelů skupiny.

Obrana proti zdražování elektřiny existuje

Jak píšeme v úvodu, existují levní a drazí dodavatelé. Nechte si tedy srovnat cenu od ostatních dodavatelů. Kontaktujte nás standardně, emailem na chatu nebo telefonicky.

 

Související: 

>> Další vlna zdražování elektřiny - VEMEX, E.ON i X Energie oznámili zdražení<<
>> E.ON: Od listopadu bude cena plynu o něco vyšší <<
>> E.ON zdražuje elektřinu na rok 2018 <<
Další příspěvky ze stejné kategorie


error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!