Obchodní cena plynu od 1 596 Kč s DPH za 1 MWh. Obchodní cena elektřiny od 3 981 Kč s DPH za 1 MWh ve VT (sazba DO2d). Více na www.PorovnejEnergie.cz

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Vlastní plyn není záruka nejnižší ceny - MND zvedá ceny plynu

Publikováno: Kategorie: NovinkyŠtítky: , ,
Od 1.1.2019 zvedá cenu plynu hned několik dodavatelů, mezi nejvýznamnější patří třeba i MND. Že se cena plynu na rok 2019 ještě změní, se tak dá očekávat, takřka u všech dodavatelů.Kdo ještě zdražuje cenu plynu na rok 2019

O zdražování ve stáji Bohemia Energy nebo E.ONu vás informujeme pravidelně. (Bohemia Energy zvedá cenu zákazníkům s ceníkem JubileumDražší elektřina pro podnikatele. Zdražení oznámil E.ON i Bohemia Energy nebo Další vlna zdražování elektřiny - VEMEX, E.ON i X Energie oznámili zdražení) Není však zvykem informovat o zdražování u MND a zrovna u ceníků na dodávku zemního plynu to nikdo nečekal.

Nové ceny plynu na rok 2019MND cena plynu

Ceno tvorba u MND je opravdu snadná. Základní ceník "Plyn z první ruky" je vždy bez závazku a s jednoduchou cenou komodity a stálého měsíčního platu podle pásma spotřeby. Zákazníci si mohou vybrat zda svou věrnost odmění bonusem, ve formě 6% slevy, kterou automaticky získávají nebo si mohou svou cenu zafixovat aktuálně platným fixovaným ceníkem. U obou typů slev je smlouva s MND bez závazku, s tím, že pokud u dodavatele nevydržíte alespoň dva roky nebo dokud vám zafixovaná cena neskončí, bude vám sleva doúčtována oproti základnímu ceníku. Současná možnost fixace ceny plynu do konce roku 2020 není sice tak výhodná jako bonus za věrnost, očekává se však, že cena plynu se do konce roku 2020 ještě změní.

Odstoupení od smlouvy a zajištění výhodnější ceny

Pokud vás dodavatel informoval o chystaných změnách s předstihem alespoň 30 dnů před jejich účinností, musíte stihnout odstoupit od smlouvy nejpozději 10 dnů před dnem zvýšením ceny nebo změnou smluvních podmínek. Když dodavatel na svou informační povinnost zapomněl nebo ji promeškal, lhůta pro odstoupení se prodlužuje na 3 měsíce od data zvýšení ceny nebo změny jiných smluvních podmínek. Vzor výpovědi naleznete přímo na našem webu. Lepší cenu vám pak rádi pomůžeme zajisti přímo v chatu nebo emailem.

Související: 

>> Bohemia Energy zvedá cenu zákazníkům s ceníkem Jubileum - AKTUALIZOVÁNO <<
>> Další vlna zdražování elektřiny - VEMEX, E.ON i X Energie oznámili zdražení <<
>> Dražší elektřina pro podnikatele. Zdražení oznámil E.ON i Bohemia Energy<<
Další příspěvky ze stejné kategorie


error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!