Obchodní cena plynu od 1 596 Kč s DPH za 1 MWh. Obchodní cena elektřiny od 3 981 Kč s DPH za 1 MWh ve VT (sazba DO2d). Více na www.PorovnejEnergie.cz

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

IKEA Symfonisk – světlo a hudba v jednom

Publikováno: Kategorie: Domácnost, SpotřebičeŠtítky:
Hudba prospívá dobré náladě i mentálnímu zdraví, reproduktory však estetiku domova spíš nabourávají, než podporují. Lampička IKEA Symfonisk skloubila dohromady atraktivní vzhled a hned dvě funkce pro lepší atmosféru domova – světlo a zvukVypadá jako decentní lampička, její součástí je však ichytrý bezdrátový multiroom reproduktor s Wi-Fi. A ne jen tak ledajaký reproduktor, ale skutečně kvalitní zvukový aparát od firmy Sonos. Právě tato švédská společnost byla jednou z prvních, které přišly s konceptem ‚multiroom‘ zvukových sestav komunikujících přes síť. Výhodou takového řešení je, že reprosoustavy v různých místnostech jsou spolu propojené, můžete tedy přehrávat hudbu na všech současně, nebo bez pauzy přepínat mezi přístroji. Pokud například uklízíte, můžete i při pohybu po celém domě poslouchat dokonale synchronizovanou hudbu.  

IKEA Symfonisk posunula zvukový zážitek Sonos ještě o něco dál, když reproduktoru vtiskla podobu elegantní lampy, která se hodí do každého interiéru a na první pohled nijak neprozrazuje svou funkci. Výškový a středobasový reproduktor jsou spolu se zesilovači a ostatní elektronikou zabudované v podstavci.  Na něm najdete také tři hardwarová tlačítka pro nastavení hlasitosti, přeskočení skladby a přehrávání a zastavení. Na boku se pak nachází otočný ovladač pro rozsvěcení lampy. 

Lampička IKEA Symfonisk zkrášlí každou domácnost.

Domácí audio je pro společnost  IKEA součástí komplexní cesty k chytré domácnosti. „Vytváření příjemné atmosféry a pohodlí je ústředním prvkem konceptu IKEA Home Smart,” říká Björn Block, Business Leader pro IKEA Home Smart. „Série IKEA Symfonisk je navržena právě s ohledem na tuto skutečnost. Začleněním technologií do výrobků a řešení pro zařízení domácnosti můžeme životy lidí v domácnosti výrazně zlepšit."

Lampička Symfonisk je kompatibilní s ostatními výrobky z nabídky společnosti Sonos. Všechny pak lze ovládat prostřednictvím aplikace Sonos v níž je dostupná také bezplatná verze hudební streamovací platformy Spotify.

Kromě stolní lampy obsahuje série Symfonisk ještě polici s Wi-Fi reproduktorem. Oba výrobky jsou kompatibilní s výrobky z nabídky společnosti Sonos a lze je ovládat prostřednictvím aplikace Sonos. Stolní lampu IKEA Symfonisk s Wi-Fi reproduktorem koupíte za 4 690 Kč, polici s Wi-Fi reproduktorem  za 2 690 Kč.

Nákupní data společnosti IKEA potvrzují, že Češi mají velký zájem o chytré produkty, které usnadňují každodenní život doma. „Z celého regionu IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko utrácejí za nákup chytrých produktů nejvíce peněz právě Češi,“ uvádí Radka Nováková, Sales Leader v IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko. Mezi nejoblíbenější položky patří chytré osvětlení jako žárovky, světelné panely a integrované osvětlení.

 
Další příspěvky ze stejné kategorie


error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!