Obchodní cena plynu od 1 596 Kč s DPH za 1 MWh. Obchodní cena elektřiny od 3 981 Kč s DPH za 1 MWh ve VT (sazba DO2d). Více na www.PorovnejEnergie.cz

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

SMS s informací o převzetí odběrných míst Moravské plynárenské

Publikováno: Kategorie: Dodavatelé, EnergieŠtítky:
Text zprávy od AZ Energies: Vazeny zakazniku, od 21.2.2019 do Vaseho odberneho mista dodava plyn spolecnost AZ Energies. S prevzetim portfolia od spolecnosti Moravska plynarenska se vase smluvni podminky a ceny nemeni. V nejblizsich dnech obdrzite uvitaci dopis s informacemi a novym rozpisem zaloh. Tesime se na budouci spolupraci. AZ EnergiesVelikost dodavatele az energiesDnes začala přicházet některým zákazníkům Moravské plynárenské SMS zpráva s informací o převzetí odběrných míst dodavatele společností AZ Energies. Na stránkách AZ Energies se bohužel dozvíte jen informaci o výpadku call centra a dvou náhradních telefonních číslech. Moravská plynárenská, pak na svém webu neinformuje vůbec o ničem. Bohužel nemáme o změně žádné informace, doporučujeme zachovat klid a kontaktovat nového dodavatele.

Text zprávy od AZ Energies:

Vazeny zakazniku, od 21.2.2019 do Vaseho odberneho mista dodava plyn spolecnost AZ Energies. S prevzetim portfolia od spolecnosti Moravska plynarenska se vase smluvni podminky a ceny nemeni. V nejblizsich dnech obdrzite uvitaci dopis s informacemi a novym rozpisem zaloh. Tesime se na budouci spolupraci. AZ Energies

AZ Energies je k dnešnímu dni výrazně menší dodavatel než Moravská plynárenská. Dle statistiky OTE má k dnešnímu dni celkem 592 OM elektřinu a 236 OM plynu. Moravská plynárenská má dnes celkem 5464 OM z toho 3946 OM plynu.

 

 

 

 

 

 
Další příspěvky ze stejné kategorie


error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!