Obchodní cena plynu od 1 596 Kč s DPH za 1 MWh. Obchodní cena elektřiny od 3 981 Kč s DPH za 1 MWh ve VT (sazba DO2d). Více na www.PorovnejEnergie.cz

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Bohemia Energy zvedá cenu zákazníkům s ceníkem GARANT - Aktualizováno 1.2.2019

Publikováno: Kategorie: NovinkyŠtítky: , , , , , ,
Začátek roku 2019 zdražování neukončil. Rozruch na trhu způsobil dodavatel Innogy, který zdražuje ceník Standard, zdražovat se opět chystá i ČEZ (zatím není potvrzeno) a aby toho nebylo málo Bohemia Energy zvedá cenu u ceníku GARANT na distribučním území společnosti EON. 

Zdražení ceníku GARANCE

Zdroj je: https://www.bohemiaenergy.cz/wp-content/uploads/2018/06/el-actor.png Vypůjčeno nejspíš s aktuální reklamní kampaně za pomocí vyhledávače obrázků google.

Zdroj je: https://www.bohemiaenergy.cz/wp-content/uploads/2018/06/el-actor.png
Vypůjčeno nejspíš s aktuální reklamní kampaně za pomocí vyhledávače obrázků google.

Není GARANCE JAKO GARANCE. Dodavatel Bohemia Energy zvedá cenu elektřiny zákazníkům s tímto ceníkem. Zdražení se týká především zákazníků na distribučním území společnosti EON se sazbou D01d a D02d.Zvýšení ceny je účinné k 15.2.2019.

Aktualizace 1.2.2019

Zákazníkům nyní chodí oznámení o zdražení ceníku GARANCE i pro ostatní distribuční sazby tedy D25d, D26d, D27d, D45D, D56d a D57d. Podle všeho se zdražení týká všech zákazníků, nových i stávajících s účinností od 1.3.2019. Výpověď jde tedy doručit na Bohemia Energy nejpozději 18.2.2019.

Odstoupení od smlouvy a zajištění výhodnější ceny

Pokud vás dodavatel informoval o chystaných změnách s předstihem alespoň 30 dnů před jejich účinností, musíte stihnout odstoupit od smlouvy nejpozději 10 dnů před dnem zvýšením ceny nebo změnou smluvních podmínek. Když dodavatel na svou informační povinnost zapomněl nebo ji promeškal, lhůta pro odstoupení se prodlužuje na 3 měsíce od data zvýšení ceny nebo změny jiných smluvních podmínek. Vzor výpovědi naleznete přímo na našem webu. Lepší cenu vám pak rádi pomůžeme zajisti přímo v chatu nebo emailem.

Související: 

>> Další vlna zdražování elektřiny - VEMEX, E.ON i X Energie oznámili zdražení <<
>> Dražší elektřina pro podnikatele. Zdražení oznámil E.ON i Bohemia Energy<<
>> E.ON: Od listopadu bude cena plynu o něco vyšší <<
>> E.ON zdražuje elektřinu na rok 2018 <<
Další příspěvky ze stejné kategorie


error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!