Obchodní cena plynu od 1 596 Kč s DPH za 1 MWh. Obchodní cena elektřiny od 3 981 Kč s DPH za 1 MWh ve VT (sazba DO2d). Více na www.PorovnejEnergie.cz

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

První dva důvody ke změně dodavatele energií

Publikováno: Kategorie: NovinkyŠtítky: , , , ,
Přemýšleli jsme za vás nad důvody změnit dodavatele energií. V následujícím článku najdete první dva ze série důvodů ke změně dodavatele.I. důvod změnit dodavatele energií - Všichni chtějí uspořit

Elektřina nebo plyn jsou komodity, které mají stále stejnou kvalitu. Rozhodující je proto cena. Cenová politika dodavatelů energie je přitom různá. Někteří vám sice nabídnou nižší cenu za megawatthodinu, ale „ušlý“ zisk kompenzují vysokým měsíčním platem. Proto rozhodně vždy dobře počítejte. Kalkulaček na internetu najdete dost, jen některé z nich jsou ale skutečně férové.Dobrým testem, je zadat si stejné parametry do dvou různých.

II. důvod změnit dodavatele energie - Bez chytáků

Jsou společnosti a společnosti. Některé z nich vsadily na férový přístup k zákazníkovi. Jiné si ho udržují sankcemi a kličkami v obchodních podmínkách. Pokud máte dodavatele, který patří k druhému typu, může být motivací ke změně i možnost získání vstřícnějších obchodních podmínek. Ty by měly být rozhodně bez nejrůznějších sankcí, zbytečných a nesmyslných poplatků a ideálně by vám měly umožnit od dodavatele odejít, pokud to uznáte za vhodné.

Všechny důvody:
Další příspěvky ze stejné kategorie


error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!