Obchodní cena plynu od 1 596 Kč s DPH za 1 MWh. Obchodní cena elektřiny od 3 981 Kč s DPH za 1 MWh ve VT (sazba DO2d). Více na www.PorovnejEnergie.cz

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Srovnání cen energií

Nabízíme jednoduché srovnání cen energií, jednoduše nás kontaktujte, vše provedeme za vás - rychle a spolehlivě.


Sháníte nového dodavatele plynu či elektřiny a hledáte způsob, jak zjistit nejvýhodnější nabídku? Využijte našich služeb v oblasti srovnání cen energií, naši odborníci vše provedou za vás. Budou nám k tomu stačit pouze vaše kontaktní údaje, o vše ostatní se už postaráme sami tak, abyste se mohli věnovat zábavnějším věcem. Vy provedete pouze uzavření smlouvy. Nemusíte mít obavy z jakýchkoliv fyzických zásahů do vašeho zařízení, veškeré změny budou pouze administrativní. Kabely, trubky ve zdech i elektroměr jsou majetkem vašeho distributora, který se nemění.


Odborníci na srovnání cen energií
Na rozdíl od konkurenčních služeb neposkytujeme online kalkulátor, v oblasti cen energií totiž figuruje příliš mnoho proměnných nehledě na slevy, které vám můžeme poskytnout pouze my.

Některý z našich odborníků se vám bude věnovat, ať už se nás rozhodnete kontaktovat přes webový formulář, email či telefon, a jistě s vámi vybere tu nejvýhodnější nabídku.

Srovnáním cen energií a následným uzavřením nejvýhodnější smlouvy by však vaše práce na snižování nákladů měla teprve začít. Je zde totiž spousta dalších možností, jak ušetřit - namátkou například výměna žárovek, zateplení domu či instalace nového kotle v domácnosti.

V této oblasti poskytujeme odborné poradenství. Jako investici můžete použít například peníze ušetřené změnou dodavatele energií.