Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Změna dodavatele energií

Trápí vás vysoké účty za elektřinu a plyn? Možná je nejvyšší čas začít uvažovat o změně dodavatele energií. Vzhledem k tržnímu prostředí v České republice máte možnost ušetřit až 80 % z ceny, která je vám za energie pravidelně po malých dávkách účtována.


Poradenství při změně dodavatele energií
Náš portál svitimestejne.cz se již dlouhá léta zabývá poradenstvím v oblasti změny dodavatele energií, ať už se poohlížíte po změně pro domácnosti či pro firmu.

Pracujeme na podobném principu, který je blízký internetu a který jistě znáte například z uzavírání povinného ručení pro váš automobil.

Jednoduše vyplníte náš webový formulář, načež se vám ozveme nazpět, abychom zjistili informace relevantní pro kalkulaci a následně pro vás najdeme nejvýhodnější nabídku na trhu. Společně také prokonzultujeme správné nastavení distribučních sazeb.

Ať už bude vaše úspora jakkoliv vysoká, kvalita služeb nijak neklesne. Nemusíte mít obavy ani z jakéhokoliv zásahu do vaší elektroinstalace, změna dodavatele energie proběhne pouze na papíře, distributor energie se totiž výměnou dodavatele nemění.

Takto vám pomůžeme ušetřit až tisíce korun ročně! A to už se vyplatí! Tak neváhejte a začněte šetřit již dnes, kontaktujte nás.