Obchodní cena plynu od 1 596 Kč s DPH za 1 MWh. Obchodní cena elektřiny od 3 981 Kč s DPH za 1 MWh ve VT (sazba DO2d). Více na www.PorovnejEnergie.cz

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Změna dodavatele energií

Trápí vás vysoké účty za elektřinu a plyn? Možná je nejvyšší čas začít uvažovat o změně dodavatele energií. Vzhledem k tržnímu prostředí v České republice máte možnost ušetřit až 80 % z ceny, která je vám za energie pravidelně po malých dávkách účtována.


Poradenství při změně dodavatele energií
Náš portál svitimestejne.cz se již dlouhá léta zabývá poradenstvím v oblasti změny dodavatele energií, ať už se poohlížíte po změně pro domácnosti či pro firmu.

Pracujeme na podobném principu, který je blízký internetu a který jistě znáte například z uzavírání povinného ručení pro váš automobil.

Jednoduše vyplníte náš webový formulář, načež se vám ozveme nazpět, abychom zjistili informace relevantní pro kalkulaci a následně pro vás najdeme nejvýhodnější nabídku na trhu. Společně také prokonzultujeme správné nastavení distribučních sazeb.

Ať už bude vaše úspora jakkoliv vysoká, kvalita služeb nijak neklesne. Nemusíte mít obavy ani z jakéhokoliv zásahu do vaší elektroinstalace, změna dodavatele energie proběhne pouze na papíře, distributor energie se totiž výměnou dodavatele nemění.

Takto vám pomůžeme ušetřit až tisíce korun ročně! A to už se vyplatí! Tak neváhejte a začněte šetřit již dnes, kontaktujte nás.