Obchodní cena plynu od 1 596 Kč s DPH za 1 MWh. Obchodní cena elektřiny od 3 981 Kč s DPH za 1 MWh ve VT (sazba DO2d). Více na www.PorovnejEnergie.cz

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Konec dodavatele Energie Pro - další odběrná místa u dodavatele poslední instance

Publikováno: Kategorie: Elektřina, EnergieŠtítky: , , , , ,
Informujeme účastníky trhu, že u části odběrných míst, do kterých zajišťuje dodávku elektřiny a plynu společnost Energie Pro, s.r.o., EAN RÚT 8591824232910/EIC RÚT 27X-ENERGIE-PRO9, IČ 24701921, není od 1. 8. 2018 zajištěno přenesení odpovědnosti za odchylku z důvodu zkrácení přenesení odpovědnosti za odchylku ze strany příslušného subjektu zúčtování tohoto dodavatele k termínu 31. 7. 2018, a to bez náhrady.Jak včera informovalo OTE, jsou ode dne 1. 8. 2018 odběrná místa elektřiny dodavatele  Energie Pro, s.r.o. bez subjektu zúčtování. Kompletní znění informace se můžete dočíst na stránkách OTE. (http://www.ote-cr.cz/o-spolecnosti/Zpravy_OTE/zkraceni-preneseni-odpovednosti-u-odbernych-mist-dodavatele-energie-pro-s.r.o-1)Energie pro

Informujeme účastníky trhu, že u části odběrných míst, do kterých zajišťuje dodávku elektřiny a plynu společnost Energie Pro, s.r.o., EAN RÚT 8591824232910/EIC RÚT 27X-ENERGIE-PRO9, IČ 24701921, není od 1. 8. 2018 zajištěno přenesení odpovědnosti za odchylku z důvodu zkrácení přenesení odpovědnosti za odchylku ze strany příslušného subjektu zúčtování tohoto dodavatele k termínu 31. 7. 2018, a to bez náhrady.

U odběrných míst dodavatele elektřiny Energie Pro, s.r.o., u kterých není ode dne 1. 8. 2018 přiřazen subjekt zúčtování, budou tato odběrná místa v souladu s ustanovením § 17, odst. 8 vyhl. č. 408/2015 Sb. s platností od 1. 8. 2018 v informačním systému operátora trhu převedena k příslušnému dodavateli poslední instance.

U odběrných míst dodavatele plynu Energie Pro, s.r.o., u kterých není ode dne 1. 8. 2018 přiřazen subjektu zúčtování, bude postupováno v souladu s § 75 odst. 2 a dále podle § 78 odst. 4 a násl. vyhl. č. 349/2015 Sb., tj. tato odběrná místa nebudou převedena k příslušnému dodavateli poslední instance a z tohoto důvodu zde existuje zvýšené riziko neoprávněného odběru.

Aktuální stav a informaci, zda má nebo nemá dané odběrné místo zajištěno přenesení odpovědnosti za odchylku, mohou zákazníci dodavatele elektřiny a plynu společnosti Energie Pro, s.r.o., EAN RÚT 8591824232910 / EIC RÚT 27X-ENERGIE-PRO9, IČ 24701921, zjistit u tohoto dodavatele, v případě odběrných míst plynu i u místně příslušného provozovatele distribuční soustavy.

Co to pro mě znamená?reklamace vyúčtování čez

Nemáme rádi, když někdo šíří paniku.

Nikdo se nemusí bát, že by přišel o dodávku elektřiny. (Ještě jednou) NIKDO NEBUDE BEZ PROUDU.

I na tyto situace myslí Energetický zákon. Pokud jste v mezidobí podepsali smlouvu s jiným dodavatelem elektřiny, nejspíše si již zažádal o vaše odběrné místo a stal se tak vaším novým dodavatelem právě on. V tom případě je o vás již postaráno a není se čeho bát. Zda váš nový dodavatel již zahájil dodávku můžete ověřit přímo u něj.

Pokud s jiným dodavtelem podepsanou smlouvu o dodávce elektřiny nemáte, máte nyní 3 měsíce na výběr nového dodavatele. Po tuto dobu bude vašim dodavatelem tzv. dodavatel poslední instance, to bude pravděpodobně váš distributor (ČEZ, PRE nebo E.ON). Pokud se rozhodnete zůstat u něj, musíte i s ním podepsat novou smlouvu, proto je dobré vybírat důkladně a nenechat se odbýt základním tarifem, který vám nyní DPI nastavil.

PRO ZÁKAZNÍKY ENERGIE PRO MÁME PECKU !

Jste li zákazníkem Energie Pro, napište nám. Nabídneme vám elektřinu za super cenu s nízkým fixem. Přichystali jsme levnější ceník, protože víme, že dodávku zahájíte brzo. Dobře se nám tak vyjednávalo. Vyřešíte tak výběr ve lhůtě a administrativu zvládneme za vás. Nejrychlejším 100 z vás přihodíme úsporné svícení zdarma jako dárek.
Další příspěvky ze stejné kategorie


error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!