Obchodní cena plynu od 1 596 Kč s DPH za 1 MWh. Obchodní cena elektřiny od 3 981 Kč s DPH za 1 MWh ve VT (sazba DO2d). Více na www.PorovnejEnergie.cz

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Porovnání cen dodavatelů elektřiny pro M.J.Final s.r.o.

Firma: Barvy M.J.Final s.r.o.Jméno osoby: Marcel FabiánPozice osoby ve firmě: jednatelPan Jaroš ze SvítímeStejně.cz nás kontaktoval začátkem letošního roku ve věcech porovnání cen dodavatelů elektřiny. Se schůzkou jsme souhlasili, protože jsme opravdu delší dobu neaktualizovali ceny, ani nevyjednávali nové podmínky. Výsledná úspora pro nás znamená řádově větších deset tisíc korun ročně. I to pro nás bylo argumentem k stejnému porovnání cen plynu.

Přístup pana Jaroše hodnotím velmi kladně. Smlouvy s novým dodavatelem na nás působili jasně, jednoduše a bez sankcí, které by nedávali smysl. Pro nás nečekaným překvapením bylo, že výsledné porovnání cen vyšlo pro dva různé dodavatele u plynu a elektřiny zvlášť. Protože pro nás není problém mít dva různé dodavatele, rozhodli jsme se zvolit nejlevnější cenu.

Veškerou administrativu za nás zařídilo SvítímeStejně.cz. Rádi doporučujeme takové obchodní partnery jako SvítímeStejně.cz a vážíme si spolupráce s nimi.error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!