Všechny informace o aktuální situaci na energetickém trhu, dodavateli poslední instance a možnosti uzavřít nové smlouvy naleznete na portálu www.dodavatelposledniinstance.cz

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Změna dodavatele elektřiny v mé domácnosti

Firma: Michal K.Jméno osoby: Michal KadlecPozice osoby ve firmě: Obchodní zástupceSvítímeStejně.cz mě mile překvapilo svým důsledným fungováním a starostlivostí. Změna dodavatele elektřiny u mne probíhala na celém internetu. SvítímeStejně.cz jsem ze začátku dával nejmenší šanci, na jejich webu není srovnávač a konkrétní cenu jsem se tak nedozvěděl. Jiné porovnávací servery mi nabízeli konkrétní dodavatele a nabídky. Jak se ukázalo později, nejlevnější dodavatel elektřiny asi není pro srovnávač užitečný a tak v něm nebyl.

Po zadání svých údajů do formuláře, mi stejně jako ze všech ostatních serverů okamžitě někdo volal. Slečna Hrnčířová, která se mi ozvala, mi nabídla nejnižší cenu elektřiny a dodavatele, kterého mi velké porovnávací servery nenabídly. Její nabídka byla od začátku fér. Nebylo o čem přemýšlet.

Celý tým SvítímeStejně.cz šlape jako hodinky. To mě přesvědčilo o tom, že až to bude znovu aktuální, najdou pro mne znovu nejlevnějšího dodavatele elektřiny oni.error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!