Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Úsporu jsme kalkulovali na budoucí období

Jméno osoby: Josef V.Pozice osoby ve firmě: DůchodcePřed koncem roku mě zaujal článek o zdražování energie E.ONu. Ten sice nebyl mým dodavatelem, ale když jsem po změnách ceníků začal pátrat, zjistil jsem, že se zdražování se týká i mě. V domě topíme plynem a elektřinu využíváme především na ohřev vody nebo na běžné svícení. Současnou cenu jsem měl výhodnější, než tu kterou mi můj dodavatel chtěl aplikovat od nového roku. Srovnání jsme si tedy nechal udělat na rok 2018. Jak je známo: "Pěkně mu zpívají, když ptáčka lapají."  A nový ceník by mi udělal čáru v rodinném rozpočtu. Po chvíli váhání jsem se rozhodnul dodavatele opět změnit, tentokrát si budu změny ceníku hlídat více.

Výsledná úspora přes 6 tisíc ročně mi za chvilku zkoumání určitě stála a kdybych nenarazil na článek o zdražování, můj dodavatel by mi zdražil bez povšimnutí. Spolupráci se SvítímeStejně.czmohu jen doporučit. Pánové jsou milí a na chatu mi rádi odpověděli na všechny otázky. Protože současnou smlouvu mám na 12 měsíců budeme vybírat dodavatele již na konci letošního roku znovu.error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!