Obchodní cena plynu od 1 596 Kč s DPH za 1 MWh. Obchodní cena elektřiny od 3 981 Kč s DPH za 1 MWh ve VT (sazba DO2d). Více na www.PorovnejEnergie.cz

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Změna dodavatele energií - STAV-INVEST střešní systémy s.r.o.

Firma: STAV-INVEST střešní systémy s.r.o.Jméno osoby: Ing. Vratislav KrocPozice osoby ve firmě: jednatelPři komunikaci se svými zákazníky si dáváme záležet na osobním přístupu a pečlivosti. Stejný přístup mne zaujal na práci pana Moravce. Změna dodavatele energií pro naši firmu byla velkou výzvou. Nikdy jsme dodavatele neměnili a většina obchodníků, kteří nám podobné služby nabízeli, nikdy nedotáhli svou nabídku do konce. Při hledání nového dodavatele pro nás nebyla jediným parametrem cena ale i stabilita a reference konkrétního dodavatele. Velkou roli při mém rozhodování hrál i seznam referencí na stránkách SvítímeStejně.cz.

ČEZ, který nám dodával elektřinu doposud, sice dokázal předložit stejnou nabídku jako nejlevnější dodavatel elektřiny, ale protože předložil nabídku až ve chvíli, kdy jsme se od něj chystali odejít, vůbec jsme o ní neuvažovali. Pan Moravec nám předložil srovnání několika dodavatelů, ze kterého jsme společně vybrali tu pro nás nevhodnější.

Velmi rád doporučuji spolupráci s partnery jako je SvítímeStejně.cz. Jejich chování je vstřícné, věcné a mají silný tah na branku. Přiznám se, že bez něj by to pro nás nedopadlo a díky tomu jsme mohli ušetřit bezmála 20 000,- korun ročně.error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!