Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Změna dodavatele energie byla krušná, dnes jsme za ni rádi.

Firma: JVV, spol. s r.o.Jméno osoby: Ing. Milan JandaPozice osoby ve firmě: jednatelZměnu dodavatele energií jsme s panem Moravcem dojednali již v roce 2015. Tehdy pro nás byla změna dodavatele energie velkou neznámou. Ještě krátce po podpisu smlouvy jsme zvažovali její zrušení a setrvání u společnosti ČEZ, dnes v tom však již nevidíme rozdíl. I po dvou letech se tu znovu ukázal pan Moravec a cenu opět o něco snížil, dostál tak svému závazku a stará se o nás jak sliboval. V tom vidím velký rozdíl oproti jednání našeho předchozího dodavatele, který se u nás prakticky nikdy nezastavil a kontaktoval nás až ve chvíli, kdy jsme měli podepsanou smlouvu s jiným obchodníkem. Spolupráce s panem Moravcem si vážím stejně jako spolupráce s jinými dlouhodobými partnery, na kterých si v našem podnikání zakládáme.

V dalších obdobích budeme velmi rádi, pokud nás pan Moravec opět kontaktuje a připraví pro nás opět nabídku na míru.error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!