Obchodní cena plynu od 1 596 Kč s DPH za 1 MWh. Obchodní cena elektřiny od 3 981 Kč s DPH za 1 MWh ve VT (sazba DO2d). Více na www.PorovnejEnergie.cz

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Srovnání cen energií pro firmy u NELA s.r.o.

Firma: NELA s.r.o. IČ: 49550390Jméno osoby: Václav PušPozice osoby ve firmě: JednatelZe spolupráce s týme SvítímeStejně.cz jsem rozhodně nadšený. Správný dodavatel, je ten, o kterém vůbec nevíte. SvítímeStejně.cz nám vybralo přesně takového. Srovnání cen energií pro firmy je prakticky nemožné. Kalkulačky energií na internetu sice umí kvalitně porovnat cenu energií pro domácnosti, na firmě jsme však měli individuální nabídku, kterou nebylo možné srovnat. Zároveň nám bylo jasné, že individuální cena elektřiny pro nás není nedosažitelná.

SvítímeStejně.cz uspořádalo výběrové řízení a srovnání cen elektřiny pro naši firmu. Srovnání bylo přehledné, v jednoduché tabulce, u nejlevnějších jsem se zajímala o poměry konkrétního dodavatele. Po konzultaci s panem Moravcem jsem se rozhodl pro X Energie s.r.o. a byla to jasně nejlepší volba.

Rád doporučuji takové obchodní partnery jako je SvítímeStejně.cz svým klientům nebo ve svém okolí.

 error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!