Obchodní cena plynu od 1 596 Kč s DPH za 1 MWh. Obchodní cena elektřiny od 3 981 Kč s DPH za 1 MWh ve VT (sazba DO2d). Více na www.PorovnejEnergie.cz

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Změna dodavatele elektřiny a plynu pro Horní Bezděkov

Firma: Obec Horní BezděkovJméno osoby: Petr BoháčekPozice osoby ve firmě: StarostaZměna dodavatele elektřiny a plynu je vždy velký krok, o to víc mi každé rozhodování komplikuje odpovědnost za svěřený majetek obce. Pan Moravec, který s námi první změnu dojednával, na mě vždy působil profesionálně a jeho přístup mě přesvědčil změnu dodavatele energií vyzkoušet. Finální úspora, pro nás představovala desítky tisíc korun. Záleželo nám ale i na finální dodavateli, abychom, stejně jako jiná města a obce v našem regionu, nemuseli řešit krach dodavatele a rychlou změnu v období, kdy to nebudeme plánovat.

Se SvítímeStejně.cz jedná naše obec již víc než dva roky. a začátkem léta jsme se rozhodli prodloužit naši spolupráci znovu.

Samotná změna dodavatele energií proběhla bez problému. SvítímeStejně.cz za nás vyřídili veškerou administrativu, odeslali všechny výpovědi na správná místa, jediné, co jsme museli zařídit my, je odesílání záloh na jiná čísla účtu. To je ovšem minimální starost.

Při práci starosty, se potkávám se spoustou lidí, kteří se snaží na malých obcích zbohatnout. Spolupráce s panem Moravcem nás přesvědčila o tom, že takto lidé ze SvítímeStejně.cz nepřemýšlejí. V našem regionu působí dlouhodobě a budují si značku svým proaktivním přístupem a férovým obchodním jednáním. Rád doporučuji takové obchodní partnery, kteří dělají čest své profesi a SvítímeStejně.cz patří mezi ně.error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!