Obchodní cena plynu od 1 596 Kč s DPH za 1 MWh. Obchodní cena elektřiny od 3 981 Kč s DPH za 1 MWh ve VT (sazba DO2d). Více na www.PorovnejEnergie.cz

Používáte zastaralý prohlížeč. Doporučujeme bezplatný upgrade na novější verzi, aby se vám webové stránky zobrazovaly správně.

Přepis elektřiny nebo plynu podepisujeme s nájemní smlouvou

Firma: SABS s.r.o.Jméno osoby: Silva ŠípkováPozice osoby ve firmě: JednatelkaJako majitelku nemovitostí k pronájmu mě vždy děsil přepis elektřiny nebo plynu na nového nájemníka. Nový nájemník málo kdy splnil svou povinnost energie přepsat a bývalý takovou skutečnost právem reklamoval u nás. Díky SvítímeStejně.cz máme připravené vše potřebné již  při podpisu nové nájemní smlouvy a o celý převod se tak nemusíme starat. V případech, kdy je pak třeba něco dodat si vše vyřídí SvímeStejně.cz sami. Já se tak nemusím vůbec starat o to zda jednotlivá odběrná místa nájemníci převedou.

Nespornou výhodou je také správa všech odběrných míst u jedné společnosti. SvítímeStejně.cz nám archivují doklady potřebné k převodu a my tak dodáváme vždy jen to, co se změnilo. Každý nájemník si může vybrat dodavatele, dle svých preferencí a my nemáme strach, že by další nájemník odběrné místo nedovedl přepsat.

Nebudu zakrývat, že i tak vznikají potíže. Celý tým SvítímeStejně.cz nám vždy obětavě pomůže a nesrovnalosti vysvětlí. Za naše nájemníky podávají reklamace, je li něco takového třeba, a díky svým zkušenostem spoustě reklamací i předchází. Dosavadní spolupráci hodnotím velice kladně.error

Pomohl vám tento článek? Dejte vědět i ostatním!